ÖT KINCS a Ráday Múzeum nyári kreatív tábora

Szeretettel várjuk a Ráday Múzeum nyári táborába azokat a 8-13 éves gyerekeket, akiket érdekelnek a múzeumi kincsek és szívesen alkotnak szabadidejükben!

Öt nap - ÖT KINCS: minden nap más-más múzeumi kincsünkhöz kapcsolódik a kreatív tevékenység. Így tartalmas, ugyanakkor változatos, izgalmas és színes öt napra számíthatnak az ÖT KINCS táborunk résztvevői.

A kincseskamrákban az eligazítást, valamint a feltételeket a jó hangulatú alkotáshoz biztosítják:
Kovács Hajnalka grafikusművész, művésztanár
és Vass-Eysen Ákos kántor
a Ráday Múzeum munkatársai

Helyszín: Ráday Múzeum, a város szívében, az Ókollégiumban - Kecskemét egyik legrégebbi és legszebb műemléképületében, csendes, nyugodt környezetben. (Kecskemét, Kálvin tér 1.)
A tábor díja: 30.000 Ft
Testvérkedvezmény: 2.000 Ft
Bővebb információ: Kovács Hajnalka múzeumpedagógus (20/2996071, radaymuzeum.hajnal [at] gmail.com)